Siber Güvenlik

  • Home
  • -
  • Siber Güvenlik

Siber güvenlik ürünlerini geliştirme ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren Pasifik Teknoloji, gelecek dönemde siber güvenliğin önemli bileşenlerinden biri olan yazılıma ilişkin know-how’u da kendi bünyesinde geliştirmeyi hedeflemektedir.

Aynı zamanda yeni nesil bir sistem entegratörü olarak hizmet veren şirket, müşterilerine, ileri düzey teknolojik çözümleri, profesyonel hizmetler ile birleştirerek uçtan uça yüksek erişimli, güvenli ve performanslı, sürekliliği izlenir ve yönetilir mimariler sunmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojileri çözüm sağlayıcılarından biri olarak, 10’dan fazla global teknoloji partnerle iş birliği yapmakta ve 70’den fazla kurumsal müşteriye hizmet vermektedir.

Teknoloji Departmanlarımız

Birbiriyle bağlı olan cihaz ve sistemlerin iletişim kurmaları – veri paylaşımı için oluşturulan yapı – teknolojidir.
Ağ Güvenliği
Yetkisi olmayan erişim, kötüye kullanım, hırsızlığa karşı koruma amacıyla konulmuş kontrollerdir.
Bilgi Güvenliği
Verileri yetkisiz erişimlere karşı koruyan, böylelikle BT altyapısının daha güvenli hale gelmesini mümkün kılan uygulamalar bütünüdür.
Güvenlik Operasyonları
Güvenlik ve Operasyon ekiplerinin iş birliğini kolaylaştırmak, dataları güvende tutmak için kullanılan teknolojidir. Süreçlerin entegre edilmesi amacıyla oluşturulan hareketleri kapsar.
Uygulama Güvenliği
Uygulamalardaki güvenlik açıklarının tespiti, düzeltilmesi ve güvenliğin artırılması sürecidir. Uygulamaların, korsanlardan ve kötü niyetli tehditlerden korunması amacıyla alınmış önlemler bütünüdür.
Dijital Performans
Teknolojiden bağımsız olarak, kurumların bilgi teknolojileri ortamlarının izlenebilir hale getirilmesi, yaşanan ve/veya yaşanabilecek sorunların kök sebeplerinin tespit edilerek raporlanması ve bu amaçla kullanılan teknolojilerin uyarlanmasıdır.
Güvenlik Operasyon Merkezi – Mavi Takım
Kuruluşun güvenliğini 7/24 izleyen ve güvenlik olaylarının analizinden sorumlu olan ekiptir. Mavi Takım, gerçek saldırganlara ve Kırmızı Takım’a karşı savunma yapan iç güvenlik ekibidir.

Global Teknoloji Partnerlerimiz

Ödüllerimiz

2015

DELL
Network Solutions Partner of The YearFortinet
Web Application Security Project of the YearFortinet
Enterprise Partner of the Year

2016

Fortinet
Enhanced Technology PartnerFortinet
Commercial Partner of the Year

2017

Fortinet
Enterprise Partner of the Year

2018

Fortinet
Enterprise Partner of the YearCISCO
Architectural Excellence: Security

2018

DELL
Network Solutions Partner of The YearFortinet
Web Application Security Project of the YearFortinet
Enterprise Partner of the Year

2019

Fortinet
EMEA Partner of the YearBilişim 500
Information Security Hardware Category Leader - Turkey

2020

Fortinet
Enterprise Patner of the YearDeloitte
Technology Fast 50 Winner - Turkey

2021

Fortinet
Enterprise Patner of the Year

2022

Fortinet
Enterprise Partner of the YearElite Partner AwardEMEA Partner of the Year

Referanslarımız

ISO 20000

Şirketin bilgi teknolojisi hizmet yönetimi konusunda uluslararası standartlara uygun çalıştığını kanıtlamaktadır. Müşterilere kesintisiz ve yüksek kaliteli IT hizmetleri sunabilmek için gereken tüm süreçler ve prosedürler bu sertifika ile taçlandırılmıştır.

ISO 27001

Şirketin bilgi güvenliği yönetim sisteminin uluslararası standartlara uygun olduğunu göstermektedir. Şirket, bu sertifika sayesinde müşteri ve iş verilerini en yüksek güvenlik standartlarına uygun bir şekilde korumaktadır.

ISO 9001

Kalite yönetimi konusunda uluslararası bir standart olan bu sertifika, müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, sürekli iyileştirme ve kalite kontrol süreçlerinin uygulandığını belgelemektedir.


ISO 45001

İş sağlığı ve güvenliği konusunda, uluslararası standartlara uygun bir şekilde çalışıldığını göstermektedir. Şirket, çalışanlarının sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm önlemleri almaktadır.