Vizyon-Misyon

Pasifik Teknoloji, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda “teknolojiyi tasarlar” misyonuyla hareket ederken, birlikte büyüme yaklaşımı ve yatırımcı bakış açısıyla yeni iş girişimlerine ve belli bir seviyeye gelmiş yapılara dahil olmayı; potansiyel fırsatlara odaklı iş geliştirme çalışmalarını sürdürmeyi hedefliyor.

SİBER GÜVENLİK

Yüksek güvenlik standartları ve performans optimizasyonu sayesinde, müşterilerine kesintisiz hizmet sunmak; bankalar, holdingler ve Telekom operatörleri gibi büyük kurumlardan oluşan müşteri portföyünü büyütmek.

IT / DONANIM

Yenilikçi, güvenilir ve sürdürülebilir çözümler sunarak, şirketlerin, dijital dönüşümlerini gerçekleştirmelerini sağlamak ve iş süreçlerinde verimliliği artırmak.

ALTYAPI HİZMETLERİ

Yurt içi ve yurt dışında her türlü elektrik taahhüt işlemleri yapmak, projelendirmek, her türlü altyapı sistemleri, faaliyet proje ve araştırma geliştirme uygulamalarında bulunmak, danışmanlığını yapmak.

YAZILIM

İnovasyon kapasitesini artırmak, AR-GE çalışmalarını hızlandırmak ve sektördeki diğer lider firmalarla sinerji yaratmak; seyahat teknolojileri, yazılım geliştirme platformları ve Blockchain/Web3 endüstrilerinde global ölçekte konumlanmak ve Türkiye’ye katma değer sağlamak.